Firemní správa

1. TVORBA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU A KOMUNIKAČNÍCH SÍTÍ, INTEGRACE EXISTUJÍCÍ IT DO JEDNOTNÉHO IS

Dle vašeho obchodního modelu navrhneme a realizujeme kompletní informační systém jako vzájemně provázaný, spolehlivý systém zpracování a uchování informací a dat, komunikačně propojený a zabezpečený. (projekce, návrh sítě – instalace strukturované kabeláže a síťových prvků – virtuální prostředí – zabezpečení a instalace řídících a bezpečnostních prvků – monitoring sít).

2. OPTIMALIZACE DOMÁCÍCH A FIREMNÍCH SÍTÍ

Pokud máte IT techniku v různém stavu využití a vzájemného propojení, s různou úrovní využití SW pro zpracování vašich agend a jen s částečnou spolehlivostí, provedeme analýzu a optimalizaci informačního systému tak, aby jeho efekt byl úplný a s minimálními výdaji byly vaše již realizované investice efektivně využity.

3. OPTIMALIZACE PROCESŮ V IS – APLIKACE WORKFLOW

Ověřeným prostředkem zvýšení efektivnosti práce v prostředí, které vyžaduje dokonalou dokumentaci rozhodovacích procesů a složitější spolupráci více i odloučených pracovišť napříč organizací je uspořádání schvalovacích, rozhodovacích a kontrolních procesů do komunikačně sdílené podoby (workflow). Kromě dokonalé dokumentace je nejčastěji dosahovaných efektem úspora administrativních pracovníků. Na tato řešení se koncentruje naše zaměření a praxe.

4. PODPORA V PROVOZU

Zákazníkům, kteří provozují integrovaný informační systém a chtějí mít zajištěnu jeho správu a podporu, aniž by investovali do k tomu potřebných zaměstnanců poskytujeme kompletní servis (dálková správa – podpora uživatelů – správa serverů – kontrola aktualizací – kontrola zálohování – monitoring provozu, stabilizace sítí – správa a nastavení firewallů, kontrola zabezpečení atd., pro smluvní partnery lze zabezpečit webový helpdesk a smluvní pohotovost – 24/7 support)

5. UŽIVATELSKÁ PODPORA DOMÁCÍM UŽIVATELŮM

Ve volné kapacitě jsme otevřeni každému, kdo řeší běžný uživatelský problém (nákup a instalace IT, nastavení komunikace a sítí, výběr vhodných služeb, řešení provozních problémů apod.)